Nové návěsy společnosti PROMET LOGISTICS

Naše přepravní společnost rozšiřuje svou flotilu. Pořídila si dva hliníkové sklopné návěsy na sypký materiál. Každý z nich pojme až 55 kubíků nákladu! Tito krasavci teď každý týden vyráží s plným nákladem z Valašského Meziříčí až do Francie.

Tímto nákupem jsme vyhověli našemu zákazníkovi, který potřeboval zadní uzávěr korby v trojkombinaci víko-dveře pro vyklápění materiálu. Každý stál přes 1 milion korun. Vybírali jsme podle jejich výkonu," říká k nákupu ředitel Promet Logistics Michal Večeřa, který s obměnou návěsů začal už v minulém roce. „V těchto dvou teď převážíme chemický materiál, ale jsou vhodné také na převoz agro komodit jako je řepka, obilí a jiný granulovaný materiál. Pro tento rok máme v plánu nakoupit další čtyři. Jeden hliníkový, jeden železný a dva plachtové.“

Společnost Promet Logistics byla v roce 2007 primárně založena jako logistická firma pro společnosti v rámci skupiny Promet Group. Postupně se portfolio jejich zákazníků rozšířilo i o externí firmy, které dnes tvoří 45% zakázek. Společnost se chce rozrůstat, proto stále hledá nové partnery. 

  • K přepravě v rámci Evropy využívá celkem 22 tahačů (9 se sklopnými návěsy, 13 s plachtovými návěsy), dále 4 sólová nákladní vozidla do 12 tun a 2 dodávky.
  • Převáží zejména automotive komponenty, paletové zboží, surové železo, feroslitiny, železný šrot a agro komodity - od obilí až po granule hnojiv. 
  • Flotila PROMET LOGISTICS se aktuálně pohybuje nejvíce v rámci Česka a Německa, dále jezdí do Francie, Polska, Rakouska a Slovinska. Nejvzdálenější destinace jsou jih Španělska a řecké Atény.

15. 5. 2024 Investice

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše