Představení skupiny PROMET

Představení skupiny PROMET

Skupina PROMET je rodinnou firmou založenou v roce 1992 v České republice. Jsme strojaři, metalurgové a inženýři. Cílíme na vytváření skupiny, která bude schopna synergicky využívat know-how a profesionalitu k pokrytí veškerých procesů k realizaci finálního produktu. Naše společnosti tvoří celek, který je schopen vytvořit zázemí, prostředí, nástroje, jednotlivé díly či finální výrobek pro různá odvětví. Jsme schopni postavit halu, zázemí, vybavit je technologiemi, dodat nástroje na míru či konkrétní díly včetně montáže až po centrální služby.

Strategie a hodnoty

Naše strategie spočívá v rozvoji páteře průmyslu, tak abychom byli schopni poskytnout nejširší portfolio výrobních procesů pro průmysl, stejně jako péči o něj. Klíčové oblasti, na které cílíme, jsou metalurgie, lehké a těžké strojírenství a inženýrství, ve kterých hledáme synergie a efektivitu na všech úrovních. V rámci těchto oblastí hledáme příležitosti k rozvoji konkrétních firem či celé divize. Investujeme do firem, ve kterých vidíme potenciál a synergické efekty s naší stávající strukturou. Podporujeme fairplay a profesionální přístup, dbáme na dodržování zákonů a pravidel, a ctíme odpovědné a etické podnikání, proaktivní pracovní kulturu a respektujeme vývojovou křivku jak u společností, tak u začínajících projektů a vzdělání.

Vize, mise a motto

VIZE

Vizí skupiny PROMET je nacházet řešení a odlehčit průmyslu, fyzicky i metaforicky.

MISE

Usilujeme o tvorbu udržitelného a bezpečného průmyslu, který přináší kompletní výrobní řešení všem našim partnerům, aby jejich plány byly realizovatelné.

MOTTO

Vytváříme prostředí, kde mohou vaše myšlenky a nápady růst.

Diverzifikace dle divize

Skupina PROMET je tvořena 4 divizemi, které rozvíjíme organicky i akvizičně. Klademe důraz na vytváření synergií a kombinaci výroby a služeb pro naše zákazníky ve smyslu našeho motta: „Vytváříme prostředí, kde mohou myšlenky a nápady našich partnerů růst."

Počet společností

Skupinu reprezentuje více než 35 výrobních, servisních a podpůrných společností, které tvoří mnoho synergií pro komplexní dodávky našim zákazníkům.

37 společností

Počet zaměstnanců

Od roku 1992 jsme s kolektivu o necelých 20 lidech vyrostli na počet takřka 4400 zaměstnanců.    

4378 zaměstnanců

Historie

Historie

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše