Dovednosti pro zítřejší svět

Využíváme nejnovější technologie, které nám umožňují tvořit dokonalé výrobky i chránit životní prostředí (nejen) v našem regionu. Dovednosti, které nás jako skupinu charakterizují zakládáme na třech bodech.

1) TECHNOLOGIE A AUTOMATIZACE

Skupina značně investuje do revitalizace strojových parků a pořízení nových strojů pro navýšení kapacit, optimalizaci výrobních procesů anebo zjednodušení průchodu produktu výrobou. U nových investic vždy pečlivě uvážíme pořizovací hodnotu i servisní náklady, stejně jako soulad s ostatními technologiemi. Velký důraz nyní klademe na optimalizaci logistických procesů a zaměřujeme naše budoucí plány k řešení materiáových toků ve výrobě, plynulost pracovišť a technická vylepšení, která napomohou komfortu pracoviště a vysoké kvalitě výrobku.

2) HALY A PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Nedílnou součástí je rovněž péče o výrobní prostory a administrativní budovy. Dali jsme si jako skupina závazek postupně obnovovat a vylepšovat nejen stav našich výrobních hal, ale také prostředí pracovišť, ať už jde o výrobní či kancelářské pozice. Krok za krokem upravujeme a investujeme do vzhledu a komfortních prvků našich budov, aby investice do technologií byly řádně chráněny a naši kolegové mohli pracovat v příjemnějším prostředí.

3) KOMBINACE KNOWHOW

Největší sílu naší skupiny vnímáme v kombinaci mnoha výrobních procesů a zaměřením na výklenkové činnosti. Naše výroba se zaměřuje na větší a komplikovanější díly či zakázky. Kombinujeme naše divize tak, abychom mohli využívat synergií mezi společnostmi a cílíme na kompletní servis pro naše partnery.

 

 

 

10. 2. 2022 Investice, Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše