Děkujeme a gratulujeme našim chorvatským kolegům z Đuro Đaković

Před třemi lety jsme se stali spoluvlastníky chorvatského výrobce nákladních vagonů Đuro Đaković Grupa d.d.. Od té doby se nám podařilo ztrojnásobit objem výroby!

„Z původních 270ti vagonů jsme loni vyrobili 840 vagonů a míříme na tisícovku,“ popisuje úspěšnou cestu Denisa Materová, členka představenstva Promet Group.
  
To, že byl vstup do železničního byznysu správným směrem, potvrzuje také Martin Kamarad, člen představenstva Promet Group a finanční ředitel skupiny: "Đuro Đaković staví svůj úspěch na tom, že je pro své zákazníky spolehlivým partnerem, který jim dokáže nabídnout inovativní a efektivní řešení. Očekáváme, že poptávka trhu po našich produktech bude nadále růst i s ohledem na vysoké průměrné stáří flotil dopravců."

Do chorvatské společnosti proto budeme dál investovat. „Naším cílem je stát se s Đuro Đaković evropskou trojkou,“ říká přesvědčivě Martin Kamarád.
 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše