Bezpečně a komfortně

Jeden z důležitých cílů naší skupiny je budovat bezpečné a příjemné pracovní prostředí. V práci trávíme až čtvrtinu dospělého života, a proto neustále hledáme cesty, jak vylepšit pracovní prostředí v našich společnostech.

Naše úsilí v rámci vytváření vhodných podmínek pro naše kolegy se zaměřujeme na 3 oblasti. Těmi jsou BOZP, údržba strojů a zařízení, a pracovní prostředí a komfort.

1) BEZPEČNOST PRÁCE A OCHRANA ZDRAVÍ (BOZP)

Dodržujeme veškeré právní normy a zákony ohledně bezpečnosti na pracovištích. Máme vlastní oddělení kolegů se zaměřením a znalostmi všech oblastí BOZP. Kolegové pečují a nastavují komplexní soubor opatření a pravidel pro jednotlivá pracoviště, směrnic a kontrol, abychom eliminovali a předcházeli rizikům. Vedle analýzy rizik jednotlivých pracovišť se věnujeme také řádné evidenci a hlavně předcházení pracovních úrazů, které mohou ve výrobních provozech i servisních společnostech nastat.

2) ÚDRŽBA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Jedním z důležitých parametrů, do kterého investujeme nemalé prostředky je údržba a servis našich strojů a zařízení, která nám umožňují realizovat zakázky pro naše partnery. Pečlivě plánujeme pravidelné kontroly strojů a servisování, jako i pravidelné investice pro zvýšení kontroly a předcházení poruch a rizik, jak vůči našim zaměstnancům, partnerům, tak našeho statusu spolehlivého dodavatele.

3) PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A KOMFORT

Dbáme na vylepšování pracovišť ve všech našich společnostech. Postupně investujeme do nových technologií i zařízení, která přinesou komfort našim kolegům a efektivitu pro naši výrobu. Zároveň dbáme na identifikaci dalších potřeb našich kolegů a snažíme se přizpůsobit i drobné benefity pro konkrétní pracoviště. Mezi příklady patří ionotové nápoje v horku pro kolegy ve výrobě, či bezplatná káva na pracovišti pro THP kolegy.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše