Změny na manažerských pozicích

Milé kolegyně a kolegové, rádi bychom vás informovali o důležitých personálních změnách, které proběhly v posledních měsících ve strukturách naší skupiny Promet Group.

Posilování manažerských týmů našich společností a doplnění týmu mateřské společnosti jsou mezi klíčovými body našeho plánu rozvoje celé skupiny v letošním roce. Níže jsme pro vás připravili krátké seznámení s kolegyní a kolegy, kteří posílili týmy společností Vamoz, Promet Prefix a Promet Corporate Services.

Dělá nám velkou radost, že se mezi nimi nachází i lidé, kteří svůj pracovní život pojí s naší skupinou již více let, a že jim můžeme umožnit další kariérní růst a rozvoj. Je to dokladem toho, že máme kolem sebe nadané a talentované kolegy, čehož si velmi vážíme. 
  

Jaroslav Ševela, obchodní ředitel Vamoz

V závěru loňského roku posílil nejvyšší vedení společnosti VAMOZ na pozici obchodního ředitele Jaroslav Ševela. Velice nás těší, že jsme mohli Jaroslava uvítat mezi našimi kolegy. Jaroslav má rozsáhlé předchozí zkušenosti z významných stavebních společností, například SWIETELSKY a PSG, kde působil v pozicích obchodního i výkonného řízení. Jaroslavovi přejeme mnoho úspěchů a radosti z vykonané práce.

 
Jakub Jašek, ekonomický ředitel Vamoz

S Jakubem jste se více než pět let mohli potkávat na Promet Group a posléze na Promet Corporate Services jako se skupinovým vedoucím účetnictví. Od ledna 2024 se Jakub u nás ve skupině posunul do nové role, na pozici Ekonomického ředitele společnosti Vamoz, s odpovědností i za ekonomiku naší divize Inženýringu. Kubovi moc děkujeme za jeho práci a nasazení na skupině. Přejeme mu s kolegy na nové pozici mnoho pracovních úspěchů.

Jiřina Stasieková, skupinová vedoucí účetnictví

Jiřka nastoupila na pozici Skupinové vedoucí účetnictví v lednu 2024 a v této roli přebírá pomyslný štafetový kolík od Jakuba Jaška. Jiřka dříve působila ve významných nadnárodních společnostech, například jako vedoucí finančního oddělení ve společnosti Mayr-Melnhof Holz nebo jako vedoucí financování a účetnictví v Maxion Wheels. Jsme moc rádi, že jsme se s Jiřkou domluvili na spolupráci, a že rozšířila řady vedení ekonomiky skupiny Promet Group. Těšíme se na společný rozvoj a přejeme mnoho úspěchů.
 
 
Vincent Hrubý, výkonný ředitel společnosti Promet Prefix

Od ledna 2024 posílil vedení společnosti Promet Prefix pan Vincent Hrubý, který nastoupil na pozici výkonného ředitele. Vincent má rozsáhlé zkušenosti z vedení a z manažerských pozic ve významných výrobních společnostech. Před příchodem do naší skupiny působil například jako technicko-investiční ředitel ve společnosti AL Invest Břidličná nebo jako ředitel závodu slévárny ve společnosti Brembo Czech. Jsme velice rádi, že Vincent rozšířil naše řady, přejeme mnoho úspěchů a věříme, že společně s kolegy z Prefixu i z ostatních společností naší metalurgické divize vytvoří tým, který nám umožní společnost i celou divizi dále významně rozvíjet. 

 
Michal Františ, vedoucí interního auditu Promet Group

Jako významný milník ve vývoji naší skupiny vnímáme založení oddělení interního auditu. Do vedení oddělení se od února 2024 postavil Michal Františ. S Michalem jste se v předcházejících letech mohli potkat ve společnosti Vamoz, kde působil téměř pět let. Nejaktuálněji jako procesní inženýr na pozici vedoucího úseku řízení kvality a procesů. Michalovým cílem bude postavit statut a základy institutu interního auditu ve skupině a oddělení dlouhodobě rozvíjet. Michalovi přejeme mnoho úspěchů.
 
 
V posilování našich týmů budeme dál pokračovat. O změnách vás budeme průběžně informovat. Nové kolegy a kolegyně si vybíráme tak, aby nám pomohli svými zkušenostmi udělat skupinu Promet Group ještě silnější.

Za vedení společnosti Martin Kamarád, člen představenstva a finanční ředitel Promet Group.
 
 

26. 3. 2024 Personální

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše