Tawesco Automotive bylo vybráno mezi nejlepší podniky v automobilovém průmyslu!

Sdružení automobilového průmyslu zařadilo naši společnost Tawesco Automotive mezi šest nejlepších v soutěži Podnik roku v automobilovém průmyslu. Letos se do soutěže zapojilo celkem 74 firem.

Soutěž sdružení vyhlásilo už po pětadvacáté a vybírá tři nejúspěšnější firmy automobilového průmyslu v kategorii nad a do 250 zaměstnanců. Zapojené podniky se hodnotily podle základních ekonomických výsledků dosažených za rok 2022. 

Podniky roku s počtem zaměstnanců do 250 osob:
Tawesco Automotive s.r.o.
3M Česko, spol. s r.o.
SULCO Automotive Group, s.r.o.

Podniky roku s počtem zaměstnanců nad 250 osob:
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Strojmetal Aluminium Forging a.s.
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Slavnostní vyhlášení proběhlo během společenského večera Automotive Leaders Forum v Praze. Oceněné firmy obdržely ručně zhotovené originální skleněné plastiky ve tvaru koně z dílny sklářského mistra Lukáše Šulce ze Železného Brodu. Za Tawesco Automotive s.r.o. si cenu převzala jeho jednatelka Margita Rejchrtová, která nám k zisku ocenění řekla: „Této ceny si velmi vážíme. Patřit mezi takto vybrané podniky roku v tak silné konkurenci je nejen oceněním naší práce, ale také motivací do budoucna.“ 
Tawesco Automotive je významným výrobcem a dodavatelem v automobilovém průmyslu. Zabývá se lisováním a svařováním ocele i hliníku a mezi jeho zákazníky patří přední evropské automobilky. Součástí naší skupiny Promet Group je od roku 2018.

17. 7. 2023 Události

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše