Sláva Muzeu nákladních automobilů Tatra!

Kopřivnické muzeum mělo v listopadu své první výročí provozu a za dobu své krátké existence získalo již dvě prestižní ocenění.

Kopřivnické muzeum mělo v listopadu své první výročí provozu a za dobu své krátké existence získalo již dvě prestižní ocenění. V minulém roce obdrželo cenu Moravskoslezského kraje v kategorii Počin roku 2021 v oblasti cestovního ruchu a tento rok v květnu získalo významné ocenění Gloria musaealis, které je mezi muzejníky srovnatelné s filmovými Oskary.

V moderní expozici muzea můžete vidět téměř 80 užitkových a nákladních automobilů Tatra. Exponáty jsou podpořeny velkými grafickými a informačními plochami, videomappingem a prvky rozšířené reality.

Nové muzeum nákladních automobilů doplňuje stávající Technické muzeum Tatra, které se věnuje osobním vozům Tatra. Neotálejte a určitě se zajeďte podívat na tyto technické skvosty a navštivte také náš unikát – národní kulturní památku Slovenskou strelu, která se nachází v Depozitáři, hned vedle nového muzea.

28. 11. 2022 Personální, ESG, Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše