Promet Group opět čtvrtou největší rodinnou firmou

Květnové číslo časopisu Forbes Česko nám udělalo radost. Obhájili jsme v něm loňské čtvrté místo mezi největšími českými rodinnými firmami.

„Udržet si pozici na trhu není v dnešní době jednoduché a znamená umět reagovat na změny i stálé hledání nových cest. Ve výrobě, v rozvíjení týmů, přemýšlení o příležitostech a inovacích, v péči o zákazníky nebo také v komunikaci. Vážíme si toho, že se nám to společně s více než čtyřmi tisíci zaměstnanci našich společností daří,“ říká Denisa Materová, členka představenstva Promet Group.

Magazín Forbes sestavuje žebříček největších rodinných firem pravidelně každý rok. Je v něm 200 rodinných firem, kde spolu podnikají dvě a více generací jedné rodiny nebo sourozenci a příbuzní. Jejich kompletní přehled a výsledky si můžete projít zde.

Děkujeme našim firmám: Tawesco, Tawesco Automotive, Stecomtra, Vamoz, Kofing, Promet Logistics, Promet Czech, Promet Foundry, Promet Prefix, ĐuroĐaković, Tatra. 

7. 5. 2024 Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše