Projekt Vojanova společnosti PROMET GROUP získal zelenou

V rámci naší developerské aktivity se nám podařilo vysoutěžit lukrativní pozemek, kde chystáme projekt bytového komplexu s přízemím určeným pro občanskou vybavenost.

Město Ostrava prodá lukrativní pozemek na ulici Vojanova společnosti PROMET GROUP. PROMET se rozhodl účastnit s nabídkou využití této proluky kvalitním návrhem bytového domu s přízemím s občanskou vybaveností, který svým vzhledem navazuje na své přilehlé okolí. Lokalita je společnosti velmi blízká nejen tím, že v ní dlouhá léta sídlí, ale připravuje také zahájení rekonstrukce bývalého objektu MIOR pro rozvíjející se potřeby skupiny.

Do úzkého výběru se dostali tři návrhy. Společnost Linkcity Czech Republic chtěla v místě postavit hotel a společnosti PH Rozvojová a PROMET GROUP navrhovali výstavbu bytových domů.

Město původně vyhodnotilo jako nejvhodnější projekt hotelu společnosti Linkcity Czech Republic. Strany se však neshodly na podmínkách prodeje, a tak se zastupitelstvo rozhodlo, že bude jednání dále pokračovat se zbylými společnostmi PH Rozvojová a PROMET GROUP, kdy po dlouhé diskuzi zastupitelstvo upřednostnilo projekt společnosti PROMET GROUP.

20. 5. 2021 CSR, Investice

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše