Příběh společnosti Elektromont Brno

Rok 2017 byl pro skupinu PROMET GROUP silným akvizičním rokem, kdy jsme vedle již zmíněné společnosti STECOMTRA, zakoupili také podíl ve společnosti Elektromont Brno. 

Tato společnost nám krásně zapadá do divize Inženýrství. Tímto nákupem jsme mohli zrušit elektodivizi ve společnosti Vamoz-servis, který se tak mohl plně zaměřit na zakázky v oblast občanských a průmyslových staveb. 

Elektromont Brno je společnost působící na českém, ale i mezinárodním trhu v zajišťování kompletních dodávek elektromontážních prací v celém rozsahu. Byla založena v roce 1993 a v uplynulých letech prošla úspěšným rozvojem. Sídlo společnosti je umístěno v Brně a Ostravě, pobočky má v Třinci a Praze.  Elektromont Brno se rozrostl i k našim sousedům na Slovensko, kde sídlí dceřiná společnost Elektromont SK. 

Společnost Elektromont Brno patří mezi přední elektromontážní firmy v České republice. Nabízí komplexní řešení v oboru elektro, a to v oblasti silnoproudu do napětí 110 kV, slaboproudu, měření a regulace a řídících systémů. Od svého založení se společnost orientuje především na projekční, inženýrskou a montážní činnost, včetně výchozích revizí a servisních prací. Jednou z hlavních předností firmy jsou dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti, které zajišťuji našim dodávkám kvalitu, spolehlivost a následnou spokojenost našich partnerů. Při realizaci zakázek je respektováno v maximální možné míře přání zákazníka, při dodržení požadované technické úrovně a kvality našich prací. Realizujeme zakázky jak pro tuzemské, tak i zahraniční zákazníky po celé Evropě. Mezi významné zákazníky patří Jaguar Land Rover nebo Třinecké Železárny. 

Naše firma získala nejvyšší kvalifikaci v oboru. Jsme držiteli certifikátu sytému jakosti ČSN EN ISO 9001:2016, sytému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2016, sytému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN OHSAS 18001 : 2008, oprávnění vydané OBÚ k činnosti na vyhrazených elektrických zařízení, stejně tak i všech příslušných oprávnění a osvědčení k provádění prací na elektrickém zařízení bez omezení napětí v objektech třídy – A, B, C. Díky obdrženým certifikátům můžeme garantovat kvalitu, vysokou technickou úroveň svých služeb, bezpečnost a ochranu zdraví při práci a ochranu životního prostředí. 

V minulých letech si společnost stanovila za cíl soustředit se na úspěšné dokončení významné zakázky JLR v Nitře, přičemž vytýčený cíl byl splněn. V realizaci zakázek se podařilo v roce 2019 dosáhnout tržeb v objemu 874 mil. CZK. V druhé polovině roku 2019 se podařilo získat dvě významné zakázky, a to elektroinstalaci stroje PM6 v Olšanských papírnách v objemu 3,3 mil. Eur a připojení technologie „Hot Stamping shop“ pro společnost Hyundai-Steel v objemu cca 4 mil. eur. V oblasti lidských zdrojů se společnost zaměřila na zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců a došlo k vybudování pracovišť měření a řízení na divizi v Ostravě a na středisku v Třinci. 

21. 12. 2020 Události

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše