Otevřeli jsme nově zrekonstruované zákaznické centrum Tatra

V září proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného zákaznického a servisního centra pod vedením a akcionáři společnosti Tatra Trucks.

15.září 2022 proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného zákaznického a servisního centra. Rekonstrukce, která byla vedením a akcionáři Tatra Trucks a.s. schválena v roce 2019, byla dokončena v srpnu letošního roku a celkové náklady na opravy dosáhly 79 milionů korun.

Bývalé centrum již nemělo dostatek odpovídajících technologií, budova neodpovídala dnešním požadavkům na energetickou náročnost a prostory centra přestaly být technicky vhodné pro realizaci servisních prací.

Nové zákaznické centrum má široké využití. Budova slouží jako místo pro servis a opravy nákladních automobilů Tatra, a zároveň jako školící centrům pro školení dílenských specialistů z celého světa. Nechybí zde nové učebny s moderním audiovizuálním vybavením, s technickými pomůckami a exponáty. V nových prostorách se nachází také prodejna náhradních dílů, technická podpora zákazníků a tvorba potřebné dokumentace pro provoz vozidel.

Nutno podotknout, že celou výstavbu měla na starosti naše společnost VAMOZ – Servis.

15. 9. 2022 Investice, Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše