Ocenění pro Slovenskou strelu

Získali jsme cenu Národního památkového ústavu za záchranu Slovenské strely.

V závěru týdne se musíme podělit o krásné ocenění pro kolegy z naší společnosti TATRA TRUCKS a.s. V úterý v zastoupení tria pánů Jana Jurkoviče za společnost Tatra Trucks, Jiřího Střechy, odborného garanta obnovy a Jana Palase, restaurátora, převzali cenu Generální ředitelky NPÚ za záchranu motorového železničního vozu Slovenská strela. Záchrana této unikátní památky vzešla z iniciativy vlastníka naší skupiny PROMET, pana Reného Matery a pana Jaroslava Strnada za CZECHOSLOVAK GROUP, jež dnes vlastní jeho syn. Jsme moc rádi, že došlo nejen k realizaci tohoto krásného projektu, ale že byl rovněž oceněn i nejvyššími odborníky naší země.

Blahopřejeme nejen našim kolegům, ale všem oceněným v rámci předávání cen Patrimonium pro futuro, které každoročně uděluje Národní památkový ústav. Zároveň děkujeme i všem nominovaným za jejich úsilí, které vytváří krásné a zodpovědné Česko.

18. 11. 2022 Události, Investice, ESG

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše