Nová Tatra Phoenix sluší i ženám!

Kabina této novinky byla vyvinuta s ohledem na maximální bezpečnost, odolnost a pohodlí. Poskytuje lepší výhled i přehled okolo vozu, což si vyzkoušela generální ředitelka Promet Group, Denisa Materová, na vlastní kůži.

Nový model si prohlédla společně s finančním ředitelem Martin Kamarad během slavnostního odhalení druhé generace Tatry Phoenix na kopřivnickém polygonu.

„Letos začínáme dalších deset let TATRA TRUCKS a.s. v českých rukách. Mám velkou radost, že hned na počátku tohoto období uvádíme na trh druhou generací úspěšné Tatry Phoenix. Představuje schopnosti a umění našich kolegů Tatrováků. Je také symbolem skvělé spolupráce s holandskou společností DAF Trucks NV. Nová Tatra Phoenix je pro nás další velký milník a děkuji všem, kteří se na tomto modelu podíleli,“ uvedla Denisa Materová k této premiéře.

Novinka je určena pro civilní trh, záchranáře, hasiče i obranné složky. Vyrábět se začne v létě a první zákazníci ji dostanou na podzim.

18. 6. 2024 Události, Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše