Personalisté na veletrhu kariéra+

Zástupci kopřivnického Tawesca nabízeli studentům VŠB -Technické univerzity Ostrava stáže, vedení projektů, závěrečných prací a dlouhodobých trainee programů. Chcete to zkusit i vy?

Tawesco ze skupiny Promet Group je přední středoevropský dodavatel lisovaných a svařovaných dílů. Spolupráci nabízí studentům technických oborů.  

Zajímá vás, jak to vypadá a funguje uvnitř významné výrobní společnosti, která dodává výrobky pro přední světové značky v automobilovém a zemědělském oboru? Chcete mít náskok před ostatními?

Zapojíme vás do práce v našich útvarech jako je kvalita, projekty, technologie, obchod, výroba – lisování, svařování, obrábění. Ti, co u nás uspějí, mohou spojit svoji studentskou zkušenost s první pracovní příležitostí.

Pro více informací a třeba i návštěvu se neváhejte ozvat na: personalni@tawesco.cz   

Na  kariéře+ představili naši personalisté z Tawesca a Kofingu celou skupinu Promet Group, kterou tvoří divize strojírenství, inženýringu a metalurgie. Jak to na místě vypadalo, uvidíte v reportáži.  

15. 3. 2024 Personální, Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše