Letní tábory s Prometem

Prázdniny se blíží ke konci a my doufáme, že na ně zůstanou rodičům a dětem jen krásné vzpomínky. Zvláště těm, které byly na letních táborech Šipka ve Štramberku. Právě ty jsme letos díky programu sponzoring aktivit našich zaměstnanců podpořili.

Tábory Šipka jsou určené dětem se zdravotním handicapem, o program se proto stará vyškolený tým pod vedením učitele Pavla Honeše ze Základní a mateřské školy Motýlek Kopřivnice. „Do školy chodí i můj syn, který má poruchu autistického spektra. Jelikož je pro rodiče těžké tyto děti přes letní prázdniny někam umístit, jsem velice ráda, že jste podpořili tuto bohulibou činnost,“ napsala nám naše zaměstnankyně Snježana Pjentaková, která pracuje ve společnosti Tawesco. Letos se děti na táborech Šipka vydaly na cestu kolem světa anebo prožily dva týdny ve stylu Zaklínače a Avatara.

Speciální zážitek jsme připravili i pro děti z tábora Mamutov v Jeseníkách. Během jednoho odpoledne je čekalo povídání se závodníkem Tomášem Tomečkem a zblízka si tak mohli prohlédnout kultovní Tatru Dakar. 

17. 8. 2023 Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše