Hattrick pro TAWESCO AUTOMOTIVE

Už potřetí za sebou se v krátké historii naší společnosti TAWESCO AUTOMOTIVE podařilo probojovat mezi šestku nejúspěšnějších automotive firem v Česku! Soutěž Podnik roku vyhlašuje Sdružení automobilového průmyslu, které posuzuje základní ekonomické výsledky firem za předchozí rok.

„Vyrábíme lisované a svařované díly z oceli i hliníku pro téměř všechny automobilové značky v Evropě, takže víme, že to děláme dobře. Být ale opakovaně vybráni mezi šest nejlepších firem v Česku, to je pro nás opravdu závazek a rozhodně i skvělý pocit. Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům, kteří tím, jakou kvalitou se podílejí na chodu společnosti, mají největší podíl na získané ceně. Samozřejmě velký dík patří i našim majitelům/investorům, protože bez nich už bychom zde nebyli a nemohli se těšit z těchto radostí“, říká k úspěchu firmy ředitel a jednatel TAWESCO AUTOMOTIVE, Libor Cenigr.

Originální skleněnou plastiku ve tvaru koně přebrala z rukou nejvyššího šéfa nákupu ze společnosti ŠKODA AUTO a.s. Karsten Schnake generální ředitelka společnosti TAWESCO, Margita Rejchrtová, která nezapomněla připomenout také důraz firmy na udržitelnost a spolupráci s firmou HYUNDAI STEEL COMPANY při výrobě zelenější oceli.

Náš premiant TAWESCO AUTOMOTIVE:

✅ je dceřinou společností kopřivnického TAWESCA
✅ má dva výrobní provozy – v Úvalech a v Pečkách ve Středočeském kraji
✅ výroba je primárně zaměřena na lisované díly, které jsou následně svařovány do vyšších sestav formou odporového a laserového svařování, včetně svařování v ochranné atmosféře
✅ výrobky dodává i s povrchovými úpravami

Do soutěže Podnik roku 2023 se v letošním ročníku zapojilo celkem 76 firem. SAP vybírá tři nejlepší ve dvou kategoriích podle počtu zaměstnanců. Tawesco Automotive je mezi třemi nejlepšími podniky s počtem zaměstnanců do 250 osob.

Výsledky 26. ročníku soutěže PODNIK ROKU v abecedním řazení: 

Podniky roku s počtem zaměstnanců do 250 osob 

3M Česko, spol. s r.o.
exe, a.s., odštěpný závod
Tawesco Automotive s.r.o.

Podniky roku s počtem zaměstnanců nad 250 osob 

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Iveco Czech Republic, a. s.
Škoda Auto a.s.

3. 7. 2024 Zajímavosti

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše