PROMET LOGISTICS

Logistická společnost zajišťující kompletní řešení pro přepravní potřeby skupiny i externí zákazníky. Společnost disponuje vlastním moderním vozovým parkem a rovněž zajišťuje spedici s dlouhodobými smluvními partnery.

36 zaměstnanců
2007

rok založení

Promet Logistics zajišťuje přepravy různých materiálů a výrobků pro celou skupinu Promet Group, ale také pro externí klientelu. Co se týče pozemní přepravy, zajišťuje náš dispečink převoz sypkých metalurgických materiálů, jako surové železo, šrot nebo koks; přepravu potravin, jakými jsou například brambory z Belgie, k čemuž společnost vlastní také GMP+ certifikát; anebo přepravu hotových výrobků na plachtových návěsech, ku příkladu rámy pro kombajny John Deere, které vyrábí sesterská společnost Tawesco v Kopřivnici.

Nadále společnost zajišťuje železniční přepravu, ale také leteckou anebo námořní, kde jsme hlavně v posledním roce navýšili naše aktivity. V rámci námořní přepravy přepravujeme kontejnerové zakázky, speciální zakázky anebo s nadrozměrnými parametry. Denním chlebem pro Promet Logistics je také tzv. kombinovaná přeprava, která se skládá z několika typů transportu zboží. Našim zákazníkům jsme tak schopni nabídnout komplexní řešení včetně pojištění celních řízení a veškerých náležitostí, a to pro zakázky z bodu A do bodu B s optimálním řešením.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše