Vitamínové balíčky C a D

Milí kolegové milé kolegyně,                                                                                                                                                                                

Vedení skupiny PROMET GROUP s jednotlivými managmenty se rozhodli, že si všichni naši zaměstnanci zaslouží pořádnou dávku vitamínů. Dneska jsme obdrželi a protřídili poslední závoz vitamínů C a D.

Přesně tato kombinace čeká na každého z našich zaměstnanců, aby byli lépe vybaveni čelit nástrahám nejen aktuální pandemii koronaviru s označením Covid – 19, ale také zrádnému podzimnímu počasí. Každý „Promeťák“ z naší skupiny Promet Group tak obdrží jeden vitamínový balíček s vysokou dávkou vitamínu C a D, které jsou zvláště důležité pro posílení imunity.

Co to jsou za vitamíny?

Balíček obsahuje vitamín C ve formě šumivých tablet o obsahu 1000 mg vitamínu C a rovněž obsahuje vitamín D 2000 I.E. ve vysoké dávce a ve formě tablet s vysokou vstřebatelností. 

Kde jinde naleznete vitamin C a D?

Vitamín C naleznete v citrusech, ale nejdoporučovanější je konzumace jiných potravin. Vitamín C naleznete v bramborech, zelí, brokolici, kapustě, paprice, ale třeba i šípky, černý rybíz nebo rakytník.

Vitamín D lze také nalézt v běžně dostupných potravinách. Bohatým zdrojem vitamínu D jsou ryby, například losos, vaječné žloutky, houby nebo mléčné výrobky.

Všem přejeme pevné zdraví a silnou imunitu!